BENIM ALTYAZıLı FILM BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim altyazılı film Başlarken Çalışmak

Benim altyazılı film Başlarken Çalışmak

Blog Article

A self-indulgent and vain publishing magnate finds his privileged life upended after a vehicular accident with a resentful lover.

Cihan'nın en gün dışı hayvanlarının yaşamlarına oda atan bu sefalı bilgi dizisi, kimi güldürücü zihayatların ve şahsen Doğa Asıl'nın ağzından anlatılıyor.

A substitute teacher who drifts from classroom to classroom finds a connection to the students and teachers during his latest assignment.

A vampire hunter fights to save a besieged city from an army of otherworldly creatures controlled by Dracula.

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

Her ne kadar endişe ve gerilim filmlerinin skorsına yaklaşamasa da, bu yılda beyaz perde sektörü ocak ve animasyon türlerinde az çok güzel eserler verecekler. Fakat film sektörü bu yıl sair yılların tersine animasyon bileğil de hem canlandırma hem de anime - ev bahsetmeı üzerine henüz ağırlıklı filmleri sinemayla buluşturmaya amade.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Adblock Belirleme Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam yasaklayıcı eklentinizi çevrim dışı buzakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Live-action adaptation of the animated series centering on the adventures of Aang and his friends, who fight to save the world by defeating the Fire-Nation

Işşulan her bir cümleyi sadece çevirmek bileğil film izleyicisininin anlayabileceği bir konstrüksiyonya uyarlamak ve bunun birlikte da filme akla yatkın olan senkronlama doğrusu altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Doğrusu toy bir ekip ne karaktere sesini oturtabilir ne senkron uyarlamasını sağlıklı yapabilir ne bile bir filmi bir zaman zarfında yetiştirebilir. Fakat tecrübeli ve uyumlu bir dublaj ekibi ile bir film istendiği takdirde bir tarih içinde ve hevesli olarak türkçe dilinde dublajlanabilir.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a klan named Jaden and his misadventures birli a student at an esteemed Duel Monsters academy.

A dram based on the true story of Melvin B. Tolson, a professor at Wiley College Texas. In 1935, he inspired students to form the school's first debate team, which went on to challenge Harvard in the national championship.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page